نوآوری - کیفیت - خدمات

خیش ساز صنعت خراسان

خیش ساز صنعت خراسان

شرکت خیش ساز صنعت خراسان  با بکارگیری همزمان علم و تجربه، در راستای خدمت به صنعت مکانیزاسیون فعالیت خود را از سال 1384 آغاز نموده است. تولید بیش از 150 نوع ادوات  و دنباله بند برای انواع تراکتورهای باغی و سبک تا نیمه سنگین و سنگین با بالاترین سطح کیفی از بهترین مواد اولیه موجود در کشور ما را به یکی از معتبرترین تولید کنندگان کشور تبدیل نموده که نیاز طیف وسیعی از اقشار بخش کشاورزی و باغداری را با تولیدات داخلی مرتفع نموده است.

تنوع بسیار بالا در کنار کیفیت منحصر به فرد، گارانتی و خدمات پس از فروش کم نظیر و قیمت مناسب از اصلی ترین شاخصه های تولیدات مجموعه خیش ساز صنعت خراسان بشمار می آید.

در خیش ساز صنعت خراسان ضمن رعایت تمامی اصول و استانداردهای طراحی و تولید و کنترل دقیق بر کیفیت محصولات سعی بر تولید ماشین آلات با کیفیت و کارآیی بالا شده است.

این مجموعه ارائه و توزیع محصولات خود را از طریق شبکه گسترده و فعال نمایندگی های خود در تمامی استان های کشور ضمن تاکید بر رعایت تمامی اصول کسب رضایت مشتری و انجام خدمات پس از فروش گسترده و مطمئن برای تولیدات خود به انجام می رساند.

بزگترین هدف ما بدست آوردن رضایت حقیقی کشاورزان و بهره برداران محصولات شرکت خیش ساز صنعت خراسان در ابعادی وسیع تر از جغرافیای کشورمان است.

افتخارات و گواهینامه خیش ساز صنعت خراسان

درباره ما