شرکت خیش ساز صنعت خراسان

شرکت خیش ساز صنعت خراسان فعالیت خود را از سال 1384آغاز نموده است .فعالیت این شرکت طراحی و تولید قطعات ادوات و ماشین آلات کشاورزی می باشد و با تولید بیش از 80 نوع از ادوات و دنباله بندهای پشت تراکتوری برای انواع تراکتورهای باغی و زراعی به عنوان یکی از بزرگترین و موفق ترین تولید کنندگان کشور شناخته می شود.

 

استفاده از بهترین و با کیفیت ترین قطعات و مواد اولیه با بهره گیری از طراحی منحصر به فرد مهندسین شرکت خیش ساز صنعت خراسان و پرسنل سخت کوش وخلاق محصولات این شرکت را در زمره بهترین و برترین تولیدات این صنعت قرار داده است.

 

به کارگیری بهترین ماشین آلات تولید وکادر آموزش دیده دقت در پروسه تولید را افزایش داده و ادوات تولید شده در شرکت خیش ساز صنعت خراسان را در مسیر صادرات قرار داده است.

 

تست و آزمون مصولات شرکت پس از تولید جهت تحویل به مشتریان عزیز از نمونه برنامه های مدون جهت جلوگیری از ایجاد مشکل برای کشاورزان عزیز می باشد.

 

ما به دنبال تولید محصول ایرانی با کیفیت جهانی و مطلوب وبومی شده برای همه نقاط کشورمان هستیم.

 

بی شک ما به پیمودن این مسیر تا رسیدن به بالاترین سطح رضایتمندی کشاورزان و مشتریان عزیز ادامه خواهیم داد تا با کسب رضایت هموطنان عزیزمان به بی نیازی کامل در واردات محصولات مشابه رسیده و به یاری پروردگار گام در مسیر صادرات نهیم.

 

خیش ساز صنعت خراسان

                                                        هر روز یک گام به جلو