خیش ساز صنعت خراسان

شرکت خیش ساز صنعت خراسان ، توانسته است با تجربه ای حاصل از یک دهه تلاش ، حرکت ،پویائی ونوآوری ،اینک حرکت در مسیری راآغاز کندکه بیاری پروردگار در صنعت کشاورزی ،پاسخگوی بخش عظیمی از کشاورزان عزیز با هرگونه سلیقه ای باشد.

تولید بیش از 30 نوع از ادوات و ماشین آلات کشاورزی بخصوص در بخش کشاورزی ، درابعاد سبک و نیمه سنگین وسنگین و عرضه آن درنمایندگی های معتبر سراسر کشور با ارائه پشتیبانی و خدمات منحصربفرد از افتخارات مجمـوعه شرکت خیـش ساز صنعت خراسان بشمار می آید .

دریافـت گواهینامـه های معتبـر بین المللی از جمـله ISO 9001:2008 ( استـاندارد مدیریت کیفیت ) ، ISO10002:2004 (استاندارد رضایتمندی مشتری) ، گواهینامه استاندارد اروپا (CE)، دریافت تائیدیه استاندارداز مرکز آزمون ماشین آلات کشاورزی و همچنین کسب رتبه نخست تولید کننده نمونه سال 92 شهرستان مشهدازجمله دستاوردهای یک دهه کار و تلاش خستگـی ناپذیـر مجمـوعـه شرکـت خیـش سـاز صنعت خراسان در جهت عرضه تولیدات با کیفیت بسیار بالا می باشد .

ما عزم خود را بر ادامه حرکت رو به جلویمان در جهت تولیدو ارائه محصولات نوین و تولید ماشین آلات جدید با کیفیت و کارآیی بالا و کسب رضایت مشتریان و مصرف کنندگان محصولات خود گمارده ایم و بر ایرانی بودن تولیدات خود که با همت مهندسین جوان و پرسنل زحمتکش این مرز و بوم حاصل گشته ، می بالیم .

خیش ساز صنعت خراسان

                                                        هر روز یک گام به جلو